Vandens kolonėlė – tai dekoratyvus ir funkcionalus prietaisas, kuris padės jums prižiūrint gėlynus, sodą, veją. Vandens pilonas (kolonėlė) puikiai tinka mažų sodų laistymui arba kaip papildomas vandentiekio čiaupas. Tai dar viena priemonė, kuri palengvina laistymą ir sodininkavimą, daržininkavimą ar gėlininkavimą paverčia maloniu hobi. Vandens kolonėlės yra atsparios oro sąlygoms, lengvai montuojamos ir pagamintos iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno.

Vandens kolonėlė laistymui kaip sprendimas naudojamas dažniausiai ten, kur nėra vandens telkinio, dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesumontuota laistymo sistema ir laistymui naudojamas   vandentiekio vanduo. Naudoti kolonėlę laistymui labai paprasta. Tiesiog prie vandens kolonėlės primontuokite laistymo žarną ir atsukite kranelį. Kartais judėti aplink augalus su laistymo žarna nėra paprasta, bet šią problemą gali kuo puikiausiai išspręsti specialus vežimėlis žarnai vežtis.

Vandens kolonėlės gali būti naudojamos ne tik laistymui, bet ir vaisiams ar daržovėms nuplauti. Daug patogiau nuplauti žemes iš karto nusiskynus ar išrovus gėrybes ir čia pat jomis mėgautis. Na, o jeigu skrandis jautresnis, nuplovus didįjį purvą, galima daržoves ir vaisius parsinešti daugiau ar mažiau švarias  ir jau tik perplauti. Kolonėlės taip pat praverčia ir kai norisi nusiplauti rankas – po darbų, o jei mėgstate piknikus atvirame ore, prieš ir po sočių pietų ar vakarienės.

Beveik visos mūsų asortimente esančios kolonėlės yra pagamintos gamintojo „Graf“ Vokietijoje. Tai ne tik byloja apie aukštą kokybę, bet ir laiką pralenkiantį dizainą. Vandens kolonėlę galima rinktis pagal skonį ir derinti prie jau esamo arba būsimo namo eksterjero, bendro kraštovaizdžio. Tai gali būti kolonėlės padengtos granito, akmens, medžio imitacija. Išimtinai verta paminėti unikalią gamintojo „Graf“ kolonėlę su kriaukle. Taip pat savo kolekcijoje turime ir metalinę Italijoje pagamintą kolonėlę su stogeliu.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>