Rugpjūtis – ne tik metas pildyti sandėliuko ar rūsio atsargas konservuotomis gėrybėmis, bet ir puiki galimybė sutaupyti pasinaudojant vasaros pabaigos nuolaidomis. Būtent tokios nuo 20 iki 48 eurų nuolaidos šiuo metu taikomos lietaus vandens rezervuarams. Vasara ir poreikis laistyti augalus niekur nedings kitais metais, tad tai, ką nusipirksite pigiau šįmet, galėsite panaudoti kitąmet. Kitaip nei drabužis, lietaus vandens rezervuaras „iš sezono neišeina“, yra aktualus ir funkcionalus metais iš metų. Net jeigu ieškote „madingo“ rezervuaro, tokius, nusipirkę su nuolaida, galėsite naudoti ir naudoti nesibaimindami dėl pasikeitusių mados vėjų.

Gamintojai supranta, kad rezervuarai bus naudojami ilgai, tad visada ieško universalių, klasikinių, bet kartu ir modernių formų ir spalvų, kurios lieka patrauklios ne vieną sezoną. Štai, turint bet kurį „Amfora“ lietaus vandens rezervuarą, kuris savo forma primena pailgą molinį arba metalinį senovės graikų ir romėnų indą su 2 vertikaliomis ąsomis skysčiams laikyti, niekuomet neprašausite pro šalį. Antikinius laikus menantys lietaus vandens rezervuarai puikiai derės prie daugumos fasadų, terasų interjero.

Nors vėlyvą rudenį ir žiemą lietaus vandens rezervuarai neatlieka savo pirminės funkcijos, t.y. nekaupia lietaus vandens, jie vis tiek gali būti žavus akcentas prie namo. O jeigu turite šiltnamį arba žiemos sodą, lietaus vandens rezervuaras gali būti išbandytas jau šį rudenį ir žiemą. Kita gera žinia, kad Jums nereikės galvoti, kaip parsivežti kiek didoką rezervuarą į savo namus ar sodą. Mes pasirūpinsime nemokamu pristatymu ir dar pridėsime dovanėlę – mielą žalvarinį ventilį.

Primename, kad šiuos stilingus lietaus vandens rezervuarus gamina „Garantia“ – pasaulinis laistymo sistemų ir lietaus vandens rezervuarų gamintojas, kuris Jums siūlo apie 50 skirtingų rūšių antžeminių rezervuarų. Jeigu  norite pasinaudoti nuolaidomis, tuomet siūlome apsilankyti puslapyje čia. Jeigu norite daugiau paskaityti apie rezervuarus, išsamią informaciją rasite straipsniuose „„Rocky“ ir „Woody“ – vokiški antžeminiai lietaus vandens rezervuarai“, „Klasikiniai rezervuarai lietaus vandeniui rinkti“, „Lietaus vandens rezervuarai – jog žalia būtų dar žalesnė“, „„Natura2in1” rezervuarai kieme arba darže“.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>