GRAF „EcoBloc Inspect flex” – tai liūčių kontroliavimo sistema, kuri atlieka tris funkcijas. Pirma, jos dėka lietaus vandens perteklius yra tarsi sugeriamas nuo paviršiaus. Antra, šis perteklius yra sulaikomas specialiose talpyklose. Ir trečia, vėliau iš šios talpyklos vanduo paskirstomas į dirvožemį. Šios sistemos hidraulika, priežiūra, struktūra, ilgaamžiškumas (sistema tarnaus daugiau nei 50 metų!) yra pripažinti profesionalų, o pati sistema įvertinta BBA Agrément bei Komo sertifikatais.

Pagrindiniai „EcoBloc Inspect flex” sistemos privalumai:

  • Apsaugo nekilnojamą ir kilnojamą turtą nuo galimos žalos, kurią gali sukelti smarkus lietus;
  • Garantuoja optimalią dirvožemio drėgmę ir palankias sąlygas derliui ten, kur dažnai užklumpa liūtys;
  • Paprastai ir greitai sumontuojama, nes sistema sudaryta iš specialių lengvai sujungiamų modulių;
  • Nereikia vamzdžių, gilių kasybų, taigi išvengiama papildomų išlaidų, sutaupomas laikas ir nesukeliamos transporto spūstys ar kiti nepatogumai.

Kiti „EcoBloc Inspect flex” sistemos pliusai:

  • Ši investicija atsiperka labiau nei tai kainuotų pajungti namą prie miesto kanalizacijos vamzdyno;
  • Atlaiko dideles apkrovas. Sistema gali būti sumontuojama po žeme net ten, kur intensyvus eismas ar važiuoja sunkiasvorės mašinos;
  • Patogu atsivežti, nes detalės pakuojamos taip, kad užimtų kuo mažiau vietos, taigi būtų taupomi ir transportavimo kaštai, ir išvengiama papildomai išmetamų CO2 dujų.
  • Lengvai valoma, tam gali naudojama stipri vandens srovė, kuri pasieks kiekvieną sistemos kampelį;
  • Paprasta patikrinti sistemos būklę. Modulinė sistema gali būti apžiūrima  į sistemos vidų nuleidus kameras;
  • Sistema yra draugiška aplinkai. Moduliai yra pagaminti iš perdirbamo propileno.

Pabaigai norisi paminėti, kad ši sistema idealiai tinka ten, kur tiesti kanalizacijos vamzdynus arba per toli, arba vietovė labai tankiai apstatyta ir esami pastatai, stovėjimo aikštelės, keliai yra trukdis tokiems kasinėjimams vykdyti. Taip pat ši sistema sumažina centralizuotos kanalizacijos sistemos apkrovas, nes liūčių problemos sprendžiamos naudojant atskirą sistemą. Žemiau pateikiamame filmuke galite iš arčiau susipažinti su šia inovatyvia vokiečių gamintojo sukurta sistema, kuri priverčia žavėtis jos paprastumu ir tuo pačiu neįtikėtinu funkcionalumu.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>