Dekoratyvinė tvorelė sode ar darže atlieka dvigubą funkciją – ir puošia, ir atlieka labai praktinę misiją. Tai yra puikus sprendimas vejos, gėlyno, vaistažolių darželio kraštų puošybai (pavyzdžiui, atskirti nuo dekoratyvinio mulčo ar akmenėlių). Iš praktinės pusės, tvorelė yra skirta tam, kad specialios paskirties plotelis būtų atskirtas nuo kitų invazinių sodo augalų ar krūmų. Dekoratyvinės tvorelės gali būti naudojamos ir skirtingos paskirties zonoms, pavyzdžiui, šalia terasos, atskirti. Taip pat tokia tvorelė  yra tarsi akcentas, paskutinis potėpis formuojant Jūsų žaliąjį plotą.

Dekoratyvinės tvorelės gaminamos iš įvairių medžiagų: dažniausiai naudojamos medžiagos yra medis, metalas, akmuo, betono trinkelės ir plastikas. Norintieji panaudoti medžiagas dar kartą, tvorelėms naudoja ir stiklo butelius. Skirtingos medžiagos turi savų privalumų ir minusų. Vienos brangesnės, kitos ne tokios lanksčios, dar kitoms įrengti reikia nemažų pastangų. Mūsų nuomone pats optimaliausias sprendimas yra tai, kas sąlyginai nėra brangu, bet kokybiška, ką lengva sumontuoti ir išmontuoti (ko negalėtume pasakyti apie medinę tvorelę ar betono plyteles).

Dekoratyvinė sodo tvorelė „PalGarden“ pasižymi visomis aukščiau išvardintomis savybėmis ir net dar daugiau:

- paprastai ir greitai surenkama,

- galima suteikti bet kokią norimą formą (net ir lenktą),

- nebijo drėgmės ir pelėsio,

- atspari temperatūros svyravimui nuo -32°C iki +80°C,

- atspari UV spinduliams,

- pagaminta iš polipropileno.

Žemiau pateikiame specifikaciją, jeigu ketinate pasiskaičiuoti, kokio ilgio tokios tvorelės Jums reikėtų. Jeigu reikėtų pagalbos įvertinant, galite visada kreiptis į mus (visuomet galite skambinti tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje), mes visuomet pasirengę padėti:

• vieno elemento ilgis: 250 mm

• visas aukštis: 22,5 cm

• dalies liekančios virš žemės aukštis: 12,5 cm

• plotis: 6 cm.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>