Sukurti sprendimus, kurie būtų ir funkcionalūs, ir estetiški, nėra lengva. Bet įmanoma, jei kompanija turi ilgametės patirties. Remdamasi savo įdirbiu kuriant išmanius produktus daržui ir sodui, „Garantia“ sukūrė tai, kas iš tiesų palengvina kasdieną darže bei sode, ir tuo pačiu yra estetiška. Kalbame apie šio sezono naujieną – iš perdirbamų medžiagų pagamintas, UV spinduliams atsparias „Beetplatte“ plyteles, kurios akimirksniu tapo vienu populiariausiu ir perkamiausiu „Garantia“ produktu, kurį galima naudoti visus keturis metų laikus.

Šios plytelės yra daug universalinės nei Jums atrodo ir gali būti pritaikytos ne tik daržui. Šį kartą kalbame apie tai, kaip svarbu turėti takelius tiek mažame sodelyje, tiek didesnėje sodyboje. Žinoma, galima vaikštinėti ir per žolę, bet ilgainiui ji bus ištrypta ir praras savo grožį. Sodų gali būti įvairių – skirtų laisvalaikiui, skirtų skirtingoms augalų rūšims kolekcionuoti, rytietiškų, natūralių. Nepamirškime ir mūsų tradicinių kaimiškų sodų!

Kokį sodą beturėtumėte, iš „Beetplattle“ plytelių surinktas takelis puikiai derės prie visumos ir neužgoš bendro sodo ir namo aplinkos stiliaus. Jis ne tik atliks estetinę funkciją, bet ir apsaugos veją nuo purvo bei neleis susikaupti vandeniui (specialūs iškilimai užtikrina, kad nepaslysite, o skylutės suformuotos tam, kad vanduo iš karto nubėgtų ir susigertų į dirvožemį). Apie šias ypatingas „Garantia“ plyteles rašėme ir anksčiau („Surenkamas takelis daržui, sodui, pirčiai ir žygiams“) „Neribotos galimybės naudojant „Beetplatte“ plyteles“). Šiuose straipsniuose rasite dar daugiau patarimų, kur galėtumėte panaudoti šias plyteles.

Turite originalią idėją, kaip dar galėtumėte panaudoti šias aplinkai draugiškas „Beeplatte“ plyteles, bet nesate tikri, ar tai įmanoma įgyvendinti? Nežinote, kiek plytelių gali prireikti Jūsų projektui? Raginame drąsiai susisiekti su mumis (visuomet galite skambinti tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje) ir mes išsamiau aptarsime Jūsų projektą bei supažindinsime su neišsenkančiomis šių plytelių galimybėmis!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>