Kas nesame girdėję apie kompostą – puikų įvairių organinių medžiagų mišinį dirvožemiui praturtinti? Mūsų partneris Vokietijoje „Garantia“ pristato kompostavimo sprendimus, kurie užtikrina spartesnį ir kokybiškesnį kompostavimo procesą. Sezono metu susikaupia daug vertingo turto – kompostavimui tinkamų žaliųjų atliekų, kurios gali būti panaudotos darže. Kompostuodami ne tik parūpinsite savo daržui puikią trąšą, bet ir nereikės galvoti, kur išmesti susikaupusias atliekas.

Nors irimo procesas yra natūralus gamtos procesas, jis turi būti prižiūrimas ir atitinkamai reguliuojamas. Sklypo gale suversta nupjauta žolė ar kompostavimui tinkami maisto likučiai, savaime kokybišku kompostu nevirsta. Tam, kad kompostavimas būtų kuo paprastesnis ir jam nereikėtų skirti papildomo laiko, „Garantia“ pristato kompostavimo dėžes, kurios užtikrins, jog kompostavimo procesas būtų ir patogesnis, ir greitesnis.

„Garantia“ siūlo platų kompostavimo dėžių spektrą, bet mūsų akimis tikru karaliumi tarp visų sprendimų yra „Thermo-King“ kompostavimo dėžė. Tai speciali kompostavimo dėžė, kuri turi optimalią vėdinimo sistemą ir termiškas sienas pagamintas iš specialios „thermolin“ medžiagos. Ši technologija užtikrina itin kokybišką irimą. Talpi, didelius dangčius turinti kompostavimo dėžė gerokai palengvina užpildymą. Ji taip pat turi patogų užrakinimo mechanizmą, o kaip papildoma detalė, dėžė gali turėti padą.

Pagaminta iš 100%  perdirbamos medžiagos ši kompostavimo dėžė gali būti trijų dydžių – 400, 600, 900 litrų. Jeigu manote, kad šios talpos kiek per didelės Jūsų poreikiams, „Garantia“ siūlo kitą sprendimą – „ECO composter“ kompostavimo dėžę, kuri yra 280 litrų talpos ir pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir „Thermo-King“. Lengvas nuo 7,5 iki 21 kg sveriančias dėžes patogu transportuoti ar keisti jų vietą sklype. Be to, abi dėžės turi šoninį dangtį, jog galėtumėte lengvai prieiti prie jau tinkamo naudoti apatinio komposto sluoksnio.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>