„Garantia“ – pasaulinis laistymo sistemų ir lietaus vandens rezervuarų gamintojas šiemet rinkai pristato apie 50 skirtingų rūšių antžeminių rezervuarų. Šiandien kalbame apie lietaus vandens rezervuarus, kurie vietoj įprasto dangčio viršuje turi vietą augalui pasodinti. Šis sprendimas prideda dar daugiau stilingumo „Garantia“ rezervuarams. Be to, Jūsų mėgstamas augalas suteiks rezervuarui individualumo, kuris galės būti keičiamas kada tik panorėsite. Augalo žiedų spalvos ir formos kontrastingai arba, atvirkščiai, subtiliai, derės su Jūsų pasirinkto rezervuaro forma, paviršiaus tekstūra ir spalva.

Iš viso šešios serijos („Color 2in1“, „Stone 2in1“, „Natura 2in1“, „Antique wall amphora“, „Antique amphora“ „2in1 water“) turi rezervuarus su galimybe pasodinti augalą rezervuaro viršuje. „Color 2in1“ – tai modernūs, ryškių spalvų pusantro metro aukščio lietaus vandens rezervuarai sveriantys tik 15 kg. Kokybė ne mažiau svarbi nei išvaizda. „Stone 2in1“ – 1,5 m aukščio akmens paviršių imituojantys rezervuarai, taip pat sveriantys ne daugiau nei 15 kg. Tokių pat matmenų „Natura 2in1“ sužavės tuos, kurie mėgsta natūralias, pastelines spalvas ir gamtos tekstūrą. Bangas primenantis paviršius sukuria atostogų nuotaiką kieme.

„Antique wall amphora“ patiks, jei patinka rytų formos ir reikia žemesnio, siauresnio lietaus vandens rezervuaro (1,2 m aukščio), kuris galėtų būti montuojamas prie sienos. Na, o jeigu reikia dar žemesnio sprendimo, tuomet siūlytumėme „Antique amphora“ linijos rezervuarus. „2in1 water“ lietaus vandens rezervuarai skirti aukso vidurio ieškotojams. 1, 45 aukščio, 12 kg subtilaus dizaino prie daugumos eksterjerų puikiai derantys rezervuarai bus tikras lobis. Kaip ir aukščiau minėti lietaus vandens rezervuarai, šie yra atsparūs UV spinduliams, nebijo temperatūrų pokyčių ir vėjo.

Primename, kad turint lietaus vandens rezervuarą, Jums nereikės rūpintis kur gauti augalams geriausiai tinkančio ir jų augimą skatinančio lietaus vandens. Švarus lietaus vanduo augalams yra kur kas naudingesnis – jis minkštesnis ir gerokai šiltesnis už vandentiekio. Laistymas lietaus vandeniu artimas natūraliam lijimui, jis greičiau pasisavinamas, todėl augalai auga greičiau. Beje, vandenį laistymui iš rezervuaro galite naudoti arba prisipildami jį į laistytuvą, arba pajungdami laistymo žarną prie kranelio (šiuo atveju būtinas siurbliukas).

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>