Sveikiname visus su atėjusiu kalendoriniu pavasariu ir jau prasidėjusiu daržininkavimo sezonu. Kol jis dar neįsibėgėjo visu pajėgumu, siūlome pasirūpinti laistymu be kurio joks augalų auginimas neįsivaizduojamas. Laistymas yra labai reiklus procesas, jis naudoja Jūsų laiką, fizines jėgas, neretai elektros energiją.  Mes žinome, kaip palengvinti šį darbą ir padaryti jį efektyviu naudojant laistymo komplektus.

Komplektas, kurį sudaro laistymo sistema, rezervuaras, stovas ir automatinis valdymas, gali būti surinktas pagal Jūsų poreikius, t. y. Jūs galite pasirinkti rezervuaro dydį ir laistymo sistemos modelį iš  gravitaciniam slėgiui skirtų „Vienakojo“,„Dvikojo“,„Keturkojo“, „Juostos“ modelių (daugiau informacijos apie pastaruosius rinkinius rasite www.laistymopadejejas.lt). Šiam komplektui šiuo metu yra taikoma ypatinga 10 % nuolaida, o pristatymas bus nemokamas.

Turint tokį komplektą, įsigytą už itin priimtiną kainą, bus ramu, jog laistymu šiais metais Jums pačiam rūpintis nebeteks. Pridedamas automatinio valdymo įrenginys ir stovas garantuos, kad sistema funkcionuos efektyviai ir atneš puikų derlių. Dar vienas šio komplekto privalumas, kad galite jį surinkti pats:

- operatyviai (nereikia laukti meistro).

- lengvai ir paprastai (aiški ir nesudėtinga instrukcija).

- viską žinote Jūs (pats surinkau, todėl viskas aišku).

- maksimaliai taupote (nereikia mokėti meistrui).

UAB „Maidina“ jau daugiau nei 16 metų prekiauja vandens sistemomis, todėl žino, ko reikia Lietuvos daržininkams. Visos komplekto detalės yra atrinktos iš patikimų ir ilgamečių tiekėjų, kurie garantuoja prekių kokybę ir ilgaamžiškumą. Norėdami įsigyti komplektą tiesiog užsukite į internetinę parduotuvę www.laistymoiranga.lt. Su mumis taip pat galite susisiekti  tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>