24/7 – tai skaičių trumpinys, reiškiantis, kad laistymu bus pasirūpinta 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Kas nenorėtų tokio valdymo įrenginio, kuris be jokios pertraukos rūpintųsi Jūsų būsimu derliumi? Kompanija „Galcon“ visam pasauliui, o dabar ir Lietuvai siūlo išmanų valdymo įrenginį „G.S.I“ (angl. Galcon Smart Irrigation), kuris 30 procentų sumažina sunaudojamą vandenį, optimaliai paskirsto trąšas ir leidžia daug efektyviau organizuoti Jūsų ir Jūsų šeimos ar kompanijos darbuotojų laiką.

Preciziškas laistymas gali būti kontroliuojamas internetu naudojant specialią programą (arba rankiniu būdu). Mūsų nuomone, galimybė valdyti laistymą per nuotolį yra itin patraukli vertinant šiuolaikinio pasaulio tempus, kai tikimasi greitų sprendimų. „G.S.I“  sistema, kuri gauna ir apdoroja duomenis apie besikeičiančias oro sąlygas, pati sugeneruoja optimaliausią laistymo variantą ir iš karto apie pokyčius praneša Jums žinute programoje. Sumanus gamintojų sprendimas – sukurti programą, kuri internetu būtų pasiekiama iš bet kurio kompiuterio ar telefono. Tereikia turėti slaptažodį!

Pasaulyje plačiai naudojamas „G.S.I“ laistymo valdymo įrenginys – tai ateities laistymo valdymo technologija tinkanti kraštovaizdžiui ir žemės ūkiui.  Aplinkai draugiškas, planetos vandens išteklius tausojantis įrenginys populiarus tarp žemdirbių, laisvalaikį gamtoje organizuojančių verslininkų, viešbučių savininkų. Atkreipiame dėmesį į tai, kad „G.S.I“ įrenginys ne tik valdo laistymą, bet ir atlieka orų stebėjimą už Jus bei reaguoja į jų pasikeitimus iš karto. Įsivaizduokite, jei tai tektų daryti Jums patiems ir kas kartą vykti į vietą pakeisti laistymo sistemos nustatymus rankiniu būdu. Šiais laikais tai skamba kaip neįmanoma misija!

Gamintojas siūlo du variantus – baterijomis arba elektra maitinamą valdymo įrenginį. Jeigu rinksitės baterijomis maitinamą „G.S.I“ valdymo įrenginį, svarbu paminėti, kad jis turi baterijų taupymo funkciją, t. y. įrenginys veikia miego režimu, bet toliau įrašo ir apdoroja visą su laistymu susijusią informaciją. Norite sužinoti daugiau apie šį lankstų vartotojui draugišką laistymo valdymo įrenginį? Susisiekite su mumis (visuomet galite skambinti tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje) ir mes išsamiau supažindinsime su neišsenkančiomis  „G.S.I“  įrenginio galimybėmis!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>