Kaip ir žadėję, pristatome vieną iš kompanijos „Galcon“ produktų, kurie pagaliau pasiekė ir Lietuvą. Dabar turėtų suklusti tie, kurių darbas susijęs su žemės ūkiu, kraštovaizdžio formavimu, o konkrečiai – laistymu. Išmanus „7101BT“ laistymo (ir tręšimo) sistemų stebėjimo ir valdymo įrenginys yra skirtas požeminės laistymo sistemoms, kurios atsakingos už didelių plotų, tokių kaip kraštovaizdis ar žemės ūkis, laistymą. Trumpai tariant, „7101BT“ yra naudojamas dideliam vandens debitui.

Vienas iš didžiausių šio valdymo įrenginio privalumų, tai galimybė jį valdyti Bluetooth. Pamirškite tuos laikus, kai reikėdavo ieškoti valdymo įrenginio pasislėpusio tarp augalų ar eiti į įjungti jį tuomet, kai, pavyzdžiui, rodomos Jūsų mėgstamas serialas ar krepšinio varžybos. Nuo šiol užtenka turėti išmanų telefoną ar planšetinį kompiuterį, įsidiegti programėlę (angl. apps), nustatyti norimą programą ir laistymu pasirūpinta.

Kiti „7101BT“ sistemos privalumai yra tai, kad šiam laistymo (ir tręšimo) sistemų stebėjimo ir valdymo įrenginiui užtenka 9 V maitinimo elemento (KRONA), tad nereikia galvoti, kaip pasirūpinti įrenginio pajungimu į  220 V elektros tinklą. Kartais tai būna vienas iš didžiausių galvosūkių, nes kai kalbame apie kraštovaizdžio ar žemės ūkio laistymą, neretai susiduriame su nutolusiomis vietovėmis. Taip pat būtina paminėti, kad „7101BT“  gali būti sukomplektuotas su el. vožtuvu 3“, kurio pralaidumas yra 100 000 litrų per 1 valandą.

Beje, minėta „Galcon“ programėlė gali būti naudojama kontroliuoti ir daugiau nei vienam laistymo valdymo įrenginiui.  Dar vienas ir ne paskutinis pliusas tai, kad Bluetooch 4.0 technologija veikia net 30 metrų atstumu. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis (visuomet galite skambinti tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje) ir mes išsamiau supažindinsime su neišsenkančiomis „7101BT“ sistemos galimybėmis!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>