Norisi išbandyti save daržininkaujant, įrengiant gėlyną arba planuojate prie namų įsirengti veją? O gal esate senas jūrų vilkas ir tiesiog norisi naujovių, pavyzdžiui, tokių, kurios sutaupytų Jūsų laiką? „Galcon 9001BT“ kaip tik skirtas tokiems poreikiams tenkinti. Tai išmanus valdymo įrenginys, kuris yra valdomas Bluetooth ir yra skirtas nedideliems daržams, gėlynams, vejoms, šiltnamiams, gyvatvorėms, oranžerijoms laistyti.

Kitais žodžiais tariant, „Galcon 9001BT“ yra skirtas naudoti laistymui prie privačių namų, t. y. antžeminėms laistymo sistemoms valdyti, ten, kur mažas vandens debitas. Šis įrenginys taip pat turi siurblio paleidimo funkciją. Bet tikriausiai didžiausias „Galcon 9001BT“  privalumas yra tai, kad jis gali būti valdomas Bluetooth net 30 metrų atstumu. Trumpai aprašysime pagrindinius žingsnius.

Pirmiausia, ką reikėtų padaryti, tai prijungti „Galcon 9001BT“ valdymo įrenginį prie vandens šaltinio. Tuomet, išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu arba nuskanuoti specialų kodą ant valdymo įrenginio pakuotės, arba parsisiųsti ir taip įsidiegti specialią programėlę (angl. apps). Kitas žingsnis – leisti programėlei surasti valdymo įrenginį (angl. pairing), suvesti specialų kodą pasirodžiusį ant valdymo įrenginio ekrano, o tada – nustatyti norimą programą.

Valdymo įrenginio kontroliavimas per nuotolį, vadinasi, neišeinant iš namų ir darant kitus darbus arba ilsintis, reiškia, kad Jums nereikės nustatyti programos pačiame įrenginyje, o paskui ieškoti jo tarp augalų, kai programą norėsis vėl pakeisti. Be to, tokių valdymo įrenginių, jeigu turite ir daržą, ir gėlyną, ir veją, galite turėti ir daugiau, bet visus juos galėsite valdyti viena programėle, tereikės kiekvienam įrenginiui duoti pavadinimą ir pridėti nuotrauką, jog nesusipainiotumėte. Štai tai nuo šiol paprasta laistyti.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>