Tęsiame duotą pažadą ir pristatome „Galcon“ sukurtą programėlę (angl. apps) sukurtą  laistymo sistemoms kontroliuoti. Visa ko reikia laistymui neišeinant iš namų yra laistymo sistema, valdymo įrenginys ir išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris, kuriame būtų instaliuota speciali Programėlė. Ši programėlė, pagal Jūsų nustatymus, Bluetooth bangomis siųs komandas valdymo įrenginiui, kuris savo ruožtu kontroliuos laistymo sistemos darbą.

Su šia nauja sistema galite pamiršti ginčus, kieno eilė laistyti ar nerimauti, jog daržas apskritai bus pamirštas palaistyti. Tuo pasirūpins Programėlė. Tam, kad ji veiktų, pirmiausia reikia ją instaliuoti. Yra du būdai tai padaryti: parsisiunčiant programėlę per „App store“ arba „Google play“, arba nuskanuojant QR kodą ant pakuotės. Sekantis žingsnis leisti Jūsų telefonui arba planšetiniam kompiuteriui rasti laistymo sistemą valdantį įrenginį naudojant Bluetooth.

Norint sujungti Programėlę su valdymo įrenginiu pirmąjį kartą reikės suvesti specialų „pairing“ kodą, kurį rasite ant valdymo įrenginio ekrano. Visus kitus kartus abi sistemos susijungs automatiškai. Kitas etapas – nustatyti laistymo programą, kuri gali būti, pavyzdžiui, taikoma ateinančią savaitę. Pasirinkite laistymo trukmę, savaitės dienas, paros metą kada norite, jog būtų laistoma ir spustelkite mygtuką „siųsti“ pamiršdami laistymo rūpesčius.

Jeigu norite pats spręsti, kada įjungti ar išjungti laistymą, galite tai padaryti bet kurią akimirką prisijungdami prie Programėlės ir paspausdami „Start“. Tiesa, jei vis dėlto Programėlės Jums nepatinka ir teikiate pirmenybę rankiniam būdui, nustatymai gali būti sukonfigūruoti ir spaudžiant mygtukus esančius ant valdymo įrenginio.

Primename, kad kompanija „Galcon“ gamina išskirtiniai išmanius ir „protingus“ laistymo (ir tręšimo) sistemų stebėjimo ir valdymo įrenginius, kurie yra valdomi Bluetooth, Wireless ir Internetu. Gamintojas siūlo įrenginius, kurie skirti kontroliuoti tiek pačius mažiausius, tiek didelius daržus, gėlynus, vejas, šiltnamius ir kt. Daugiau apie mūsų naują partnerį rasite straipsnyje „Bluetooth ir Internetu valdomos laistymo sistemos jau Lietuvoje“.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>