Šį sezoną, kuris jau tuoj tuoj prasidės, pristatysime gausybę laistymo sistemų naujienų. Kaip ir dauguma, kurių darbas ar laisvalaikis susijęs su žeme, žiemą meškos miego atostogų neišeiname ir ruošiamės pavasariui. Vienas iš mūsų įsipareigojimų Jums buvo praplėsti partnerių ratą, tad nepaprastai džiaugiamės šiais metais užmezgę glaudžius ryšius su Izraelį atstovaujančia ir laistymo sistemų įrangą gaminančia kompanija. Lietuvą su Izraeliu sieja gilūs istoriniai saitai, artima patirtis, tad ši partnerystė ypatinga ne tik ekonomine, bet ir kultūrine prasme.

Kompanija „Galcon“ gamina išskirtiniai išmanius ir „protingus“ laistymo (ir tręšimo) sistemų stebėjimo ir valdymo įrenginius, kurie yra valdomi Bluetooth, Wireless ir Internetu. Gamintojas siūlo įrenginius, kurie skirti kontroliuoti didelio pajėgumo kraštovaizdžio ir žemės ūkio laistymo sistemas. „Galcon“ pagalvojo ir apie nedidelių daržų, gėlynų, vejų, šiltnamių, gyvatvorių, oranžerijų šeimininkus. Jiems kompanija siūlo mažesnio galingumo ir pralaidumo valdymo įrenginius, kurie leis laistyti ir trešti augalus neišeinant iš namų.

Bluetooth ir Interneto ryšiu kontroliuojamų laistymo sistemų valdymo įrenginių privalumus tikriausiai nesunku įsivaizduoti. Užtenka turėti išmanų telefoną ar planšetinį kompiuterį, įsidiegti programėlę (angl. apps), nustatyti norimą programą ir laistymu pasirūpinta.  „Galcon“ žino, kad kartais programėlių instaliavimas gali būti labai varginantis, todėl pasirūpino, kad jų siūlomas produktas būtų intuityvus ir lengvai valdomas. Be to, Bluetooch 4.0 technologija veikia net 30 metrų atstumu, tad laistymo rūpesčius tikrai galite pamiršti visam.

Valdymo įrenginiai kurie yra valdomi Bluetooth, Wireless ir Internetu greitai išpopuliarėjo tarp vartotojų ir šiandien „Galcon“ įrenginiais džiaugiamasi 60 pasaulio šalių. Džiaugiamės, kad ir mes žengiame koja  kojon su naujovėmis ir galime padėti Jums modernizuoti laistymo sistemas Lietuvoje. „Galcon“ valdymo įrenginius, skirtus ir požeminėms, ir antžeminėms laistymo sistemos, maitinamus tiek elektra, tiek baterijomis,  pristatysime būsimuose straipsniuose, o kitame pažadame aprašyti, kaip gi veikia išmani, bet paprastai įdiegiama ir valdoma programėlė.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>