Artėjant naujų metų slenksčiui daugelis mūsų atsigręžiame atgal apmąstydami, ką nuveikėme per praėjusius metus. Mes padarėme tą patį. Nesuskaičiuojama aibė įrašų mūsų socialiniame profilyje ir straipsniai, leidžiami tris kartus per mėnesį mus leido suprasti, kad tikriausiai nėra dienos, kai negalvojame apie Jus, savo skaitytojus ir lankytojus.

Taigi, kasdien ieškojome patarimų, kaip palengvinti Jūsų daržininkavimą, kaip padaryti, kad jis džiugintų, o ne vargintų , taip pat dalinomės idėjomis, kokių uogų verslas naudingiausias ir kaip susigrąžinti  į laistymo sistemas investuotus pinigėlius. Tikimės, jog sezoniniai patarimai, tokie kaip laistymo ypatumai pavasarį, kaip apsaugoti daržą nuo kurmių, kaip teisingai dozuoti trąšas, kaip turėti tvirtą veją padidino ir derliaus kokybę, ir kiekybę.

Kaip visuomet, daug kalbėjome apie lietaus vandens naudą Jūsų augalams ir laistymo sistemas, kurios palengvina laistymo procesą. Ar prisimenate kokia laistymo žarna geriausia, koks purkštuvas efektyviausias arba kam reikalingi lietaus vandens valymo filtrai ? O kur dar straipsniai apie įvairiausių stilių lietaus vandens rezervuarus ir nepakeičiamus pagalbininkus – laistymo padėjėjus, kurie kitais metais pasirodys atnaujinti ir papildyti.

Jūs, mūsų skaitytojai, raginate mus tobulėti ir ieškoti Jūsų daržams tinkamiausių ir efektyviausių sprendimų. Pasižadame, kad ir kitais metais mūsų mintys apie Jus lydės mus kasdienoje ir kad pristatysime dar daugiau produktų, kurie pasižymi savo išmanumu ir nuotolinio valdymo galimybėmis naudojant internetą. Gražių Jums švenčių ir puikaus starto Naujųjų metų išvakarėse.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>