Vandens kolonėlė – dar viena priemonė, kuri gali padėti Jums prižiūrėti gėlynus, sodą ar veją. Jei taip susiklostė, kad neturite galimybės įsirengti nei lietaus vandeniui kaupti skirtų rezervuarų, nei laistymo sistemų ir laistymui naudojate vandentiekio vandenį, kolonėlės yra tas  sprendimas, kuris gerokai palengvins laistymą. Vandens kolonėlė puikiai tinka mažų plotų laistymui (primontavus laistymo žarną) arba kaip papildomas vandentiekio čiaupas (paranku, kai po sodo darbų norisi nusiplauti rankas, nuplauti įrankius ar derlių).

Dar kitaip vadinamas vandens pilonas yra ir ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus prietaisas. Tinkamai pasirinkta ir į bendrą stilių įsiliejanti estetiška kolonėlė kiekvieną sodą ar plotą prie namų paverčiančia išskirtiniu. Pagamintos iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno, atsparios oro sąlygoms, paprastai ir greitai montuojamos kolonėlės gali būti modernaus-lakoniško ir senovinio-puošnaus dizaino (kolonėlės  kokybiškai imituoja granitą, plieną, medį), o norintys ilgaamžiškumo gali rinktis kolonėles pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite pasirinkti iš kelių tipų kolonėlių. Dalis jų gali būti įrengiamos sode, dalis jų gali būti kilnojamos, dalis – tvirtinamos prie sienos. Jeigu ketinate kolonėlę naudoti laistymui, tikriausiai kur kas patogiau būtų turėti kilnojamą kolonėlę, kita vertus, pakankamo dydžio žarna ir vežimėlis padėtų pasiekti augalus, kuriuos reikia palaistyti. Taip pat nepamiškite, kad kolonėlei reikalingą slėgį sukuria elektra (reikalingas siurblys), tad kolonėlės gali būti įrengiamos ten, kur ji yra tiekiama.

Dauguma UAB „Maidina“ siūlomų vandens kolonėlių yra pagamintos Vokietijoje labai gerai pasaulyje žinomo ir vertinamo lietaus rezervuarų gamintojo „Graf“, kuris yra lietaus surinkimo, drenažinių ir valymo sistemų technikos lyderio ir ištikimo „Maidinos“ partnerio „Otto Graf GmbH“ padalinys. Pamatyti dalį šių nuostabių kolonėlių „gyvai“ galite užsukę į mūsų parduotuvę Kauno g. 34, Vilniuje.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>