Rugsėjis, kai jau pradedamas nuimti derlius, yra tas metas, kai galite pamatyti, ar Jūsų investicijos į žemės ūkį atsipirko. Apskaičiuodami, kiek investavote ir kiek susigrąžinote, nepamirškite įtraukti ne tik žemės apdirbimo, tręšimo, sodinukų įsigijimo, bet ir darbo valandų, kurias praleidote darže bei kiek kainavo visos kelionės. Jeigu skaičiuotuvas rodo „lygu“ arba „minusas“, graužtis nereikėtų. Vietoj to, verčiau pagalvokime, ką galėtumėte kitais metais padaryti kitaip.

Natūralu manyti, kad tik Jūs geriausiai išmanote apie savo daržą ir kad tik Jūs priimate geriausius sprendimus, tikriausiai perimtus iš tėvų ar senelių. Vis dėlto, laikai keičiasi, technologijos modernėja. Natūralu, kad ne visi mes turime laiko naujovėms sekti. Jis, beje, kainuoja brangiausiai, todėl kas kartą, kai jaučiatės, kad jis buvo iššvaistytas, galite jausti apmaudą. Vis dėlto, jis toli neveda ir daug vertingiau iš klaidų mokytis, nei dėl jų gailėtis.

Taigi, kad Jūsų daržas ar sodas, net jei nepasisekė šiais metais, nenustotų teikti Jums pasitenkinimo ir duotų pelną, po ne itin sėkmingo derliaus nuėmimo, pravartu pasikonsultuoti su specialistais. Tai Jų darbas yra sekti naujoves bei pateikti sprendimus remiantis naujausiais technologiniais išradimais. Tai, kad atlikta rankomis – tikra vertybė šiais laikais, bet yra dalykų, kuriuos geriau patikėti technologijoms ir taip išvengti minuso ženklo balanse.

Bendradarbiaudami su partneriais Lietuvoje ir užsienyje, mes kaupiame neįkainojamą patirtį, kuria visuomet noriai dalinamės su klientais. Mes aktyviai dalyvaujame seminaruose, gilinamės į naujausius tyrimus, tam,  kad vėliau galėtume žinias pritaikyti praktikoje. Mūsų tikslas nėra tik naujų produktų pristatymas, nes mes puikiai suprantame, kad kiekvienas dirvožemis, reljefas yra individualus, todėl mūsų klientams reikia ne tik produktų, bet ir personalizuotų patarimų. Susisiekite su mumis (visuomet galite skambinti tel. 8 5 276 00 41 arba aplankyti mus Kauno g. 34, Vilniuje) ir mes padėsime Jums minusą paversti pliusu!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>