Mūsų akimis, daržininkavimas prilygsta paslėptų, t. y. užkastų turtų ieškojimui. O argi netiesa? Ankstyvą pavasarį arba rudenį suslepiame būsimus turtus dirvožemyje tikėdamiesi, jog juos atrasime nutirpus sniegui. Būna gi ir taip, kad pamiršome, kur ką pabėrėme arba ten, kur buvo pasėta, taip niekas ir nesudygsta. Bet jei turite gerą atmintį arba žemėlapį ir Jus lydi daržininko sėkmė, tikėtina, kad įpusėjus pavasariui, o vėliau vasarai ir galiausiai rudeniui, lobiai gausaus derliaus pavidalu padarys Jus tikrais turčiais.

O ką daryti, jei daržininko sėkmė Jūsų nelydi? Nenukabinkite nosies. Uoliai ir kruopščiai darbuodamiesi, galite pasiekti tokių pačių rezultatų, o dar geriau turėti planą B ir C arba.. komandą, kuri padėtų Jums lobio paieškose.  Vis dėlto, kaip ne kartą yra tekę matyti filmuose ir skaityti knygose, net ir geriausi bičiuliai virsta priešais, kai pakvimpa turtais iki gyvenimo, šiuo atveju derliumi iki pat žiemos pabaigos. Mes turime kitą sprendimą – laistymo padėjėjus, kurie dirbs nenuilsdami ir ne vieną sezoną.

„Laistymo padėjėjas“ – tai patogiai, greitai surenkama  individualizuota laistymo sistema tinkanti ir mažesnių, ir didesnių plotų sodininkams, daržininkams, gėlininkams, kurie augina daržoves, vaisius ir gėles.  „Laistymo padėjėjas“   pats gali būti laikomas lobiu, nes tai rinkinys  surinktas iš  gerai žinomų ir patikimų italų gamintojų detalių. Tai, kad šiuos padėjėjus sukūrė Lietuvoje gerai žinomi vandens sistemų specialistai, garantuoja, jog jie puikiai adaptuoti lietuvių vartotojų poreikiams.

Apie mūsų vandenį taupančius ir arba vandentiekio, arba gravitaciniam slėgiui pritaikytus „Laistymo padėjėjus“ galite rasti čia http://www.laistymopadejejas.lt/. Įsigyti – elektroninėje parduotuvėje www. http://www.laistymoiranga.lt/ Na, o jei kilo klausimų, visuomet galite skambinti (tel. 8 5 276 00 41), konsultuotis arba aplankyti mus Kauno g. 34 Vilniuje.

Kodiniai pavadinimai: „Pavasaris“, „Daržas“, „Vienakojis“,„Dvikojis“,„Keturkojis“, „Juosta“ ir „Juosta Maxi“!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>