Vokiečių „GRAF Garantia®”, lietaus rezervuarų gamintojo,  „Natura2in1” rezervuarai – patys naujausi visoje rezervuarų įvairovėje. Ežero ar jūros bangas imituojantis rezervuaro paviršius kuria gaivos ir šviežumo įspūdį. Bangų atkartojimas yra ypatinga naujovė dizaino pasaulyje, tad „GRAF Garantia®”, žengdama koja kojon su tendencijomis, šį sezoną pristatė naujus akį traukiančius rezervuarus. Vilnijantis paviršius ypač išryškėja krentant saulėms spinduliams ir savo nepaprastumu traukia liesti.

Pagamintas iš itin patvaraus plastiko „Natura2in1” rezervuaras yra atsparus UV spinduliams ir nepralaidus vandeniui. „GRAF Garantia®” gamintojo suteikiama penkių metų garantija tik liudija aukštą gaminio kokybę. Šie 1,5 metro rezervuarai gali būti kelių spalvų. Po viliojančiais pavadinimais „Arctic”, „Beach”, „Sahara”, „Ocean” slepiasi subtilios spalvos – balta, smėlio, šviesiai ruda ir lengvai melsva.

Nors ir talpinantys net 350 litrų vandens, šie rezervuarai atrodo kompaktiški ir lengvi. Jie ne tik kaupia lietaus vandenį, bet ir turi papildomą funkciją – ant rezervuaro viršaus, ten, kur yra dangtis, gali būti pasodintas Jūsų mėgiamas augalas. „Natura2in1” rezervuarai įrodo, kad tikrai ne veltui „GRAF Garantia®” gamintojas yra tapęs daugkartiniu dizaino ir technologijų apdovanojimų laimėtoju.

Šiandien „GRAF Garantia®” gali pasiūlyti daugiau nei 70 įvairių formų, dydžių, talpų, spalvų lietaus vandens rezervuarų, todėl bet kuris, kuris nori kaupti lietaus vandenį, be sunkumų ras patį tinkamiausią. Kaip ir „Natura2in1”, taip ir visus kitus rezervuarus vokiečių gamintojas kuria taip, jog juos būtų paprasta surinkti. Rezervuaras lengvai sujungiamas su lietvamzdžiu, o filtras, kuris būtinas vandeniui pravalyti, sumontuojamas be rūpesčių.

Šiltų pavasariškų savaitgalių!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>