Lietaus rezervuarų gamintoja  „GRAF Garantia®” siūlo įvairiausių stilių rezervuarų, kiekvienas jų turi savo gerbėjų bei pasekėjų. Vis dėlto  klasikinis stilius yra vienintelis  patikrintas laiko ir priimtinas daugumai. Klasikinis, dažnai dar vadinamas konservatyviu  stiliumi (gerąja prasme), visada lieka aktualus, jam būdinga elegancija ir kuklumas. Tokie ir yra lietaus vandens rezervuarai „Kolona”, kurie puikiai tinka žiemos sodams, terasoms bei šiltnamiams.

Šiuose rezervuaruose, kaip ir bendrai visame klasikiniame stiliuje (ir ypač interjere), atpažįstami senovės graikų bei romėnų kultūros pėdsakai. Rezervuaro forma – kolona pati savaime kalba apie tvarką ir idealią harmoniją. Jeigu Jūsų namuose jau vyrauja klasikinis stilius arba galvojate apie stiliaus pakeitimus, šie kolonos formos vandens rezervuarai puikiai papildys ir subalansuotai išbaigs interjerą.

Klasikiniam stiliu yra būdingos ir kitos savybės – charakteristikos. Tai kokybė ir profesionalumas. „GRAF Garantia®” vandens lietaus rezervuarai, pagaminti iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno, idealiai atitinka klasikos sampratą. Kokybiškas polietilenas saugo vandenį nuo šilumos ir šviesos, taip užkirsdamas kelia dumblių dauginimuisi. Be to šie rezervuarai yra stabilūs ir atsparūs oro sąlygoms.

Priklausomai nuo poreikių galite išsirinkti iš trijų talpų rezervuarų. Kuo talpesnis rezervuaras, tuo jis aukštesnis ir platesnis.

Specifikacija:

talpa 330 l 500 l 550 l
Ø maks 59 cm 73 cm 88 cm
aukštis 161 cm 193 cm 212 cm
dangtelio skersmuo 18 cm 18 cm 18 cm
svoris 14 kg 25 kg 37 kg

Grįždami prie dizaino paminėsime, kad rezervuarai gali būti dviejų spalvų – šviesiai ir tamsiai pilkos spalvos. Šios spalvos pasirinktos neatsitiktinai – pilka spalva nerėžia akies ir subtiliai įsilieja į aplinką. Papildomai atskirai galima įsigyti žalvarinį ventilį, tinkantį visiems „GRAF Garantia®” dekoratyviniams lietaus vandens surinkimo rezervuarams. Ši kokybiška detalė suteiks dar daugiau elegantiškumo klasikiniams rezervuarams.

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>