Lietaus vandens rezervuarai – alternatyvus būdas sutaupyti laistymui iš krano naudojamą vandenį.  Tie, kas turi jau pastatę antžeminį lietaus vandens rinkimo rezervuarą, teigia, kad tai efektyvus sprendimas sumažinti sąskaitos dydį už vandenį. Be to, lietaus vanduo yra kur kas tinkamesnis augalams, vadinasi, kaip lietuviškame posakyje „vienu šūviu du zuikius nušauname“.

„GRAF“, vokiečių gamintojas, kuris jau daugybę metų dirba su lietaus kaupimo sistemomis, pristato du patentuotus, iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno pagamintus rezervuarus „Woody“ ir „Rocky“.  Ši kokybiška ir tvirta medžiaga saugo vandenį nuo šilumos ir šviesos, taip užkirsdama kelią dumblių dauginimuisi. „GRAF“ rezervuarai išsiskiria savo kokybe, stabilumu, atsparumu oro sąlygomis ir, be abejonės, unikaliu dizainu.

Rezervuaras „Woody“ ir „Rocky“ tinka tiek individualiam namui, tiek žiemos sodams, terasoms bei šiltnamiams. Abiejų rezervuarų specifikacijos labai panašios: plotis apie 120 cm, gylis apie 40 cm, aukštis  – 100 cm, svoris – tik 40 kg. Skiriasi tik talpa: „Woody“ telpa 350 litrų lietaus vandens, o „Rockyje“ 400 litrų. Visa kita – dizainas, kurį išsirinksite pagal skonį. Tamsus arba šviesus Woody“ atkartoja natūralų medinių lentelių paviršių, o smėlio, tamsaus arba raudono granito spalvos „Rocky“  – akmenį.

Dar vienas, bet ne paskutinis argumentas, kad  rinkdami ir panaudodami lietaus vandenį padedate saugoti aplinką: mažinate nuotekų kiekį ir tausojate gamtinius išteklius. Tad vienareikšmiškai galime teigti, kad antžeminių lietaus surinkimo rezervuarų instaliacija – tai ekonomiška, ekologiška ir labai greitai atsiperkanti investicija.

Jei turite klausimų ir norite su mumis susitikti, galime pasimatyti tarptautinėje statybų ir remonto parodoje „Resta 2015“ (paroda vyks balandžio mėn. 22  –25 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5)) arba mūsų naujose patalpose Kauno g. 34, Vilniuje. Taip pat įsigyti rezervuarus galite svetainėje–elektroninėje parduotuvėje www.laistymoiranga.lt Prekės jau yra sandėlyje, tad belieka tik užsisakyti ir kelių dienų bėgyje galėsite džiaugtis puikiu pirkiniu.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>