Padėjėjas – taip paprastai apibūdinamas žmogus, kuris sumažina darbą Jums arba sprendžia specifinius klausimus, kuriems Jūs pats sugaištumėte daug laiko ieškodamas atsakymų, be to, darymas dalykų, kurie yra ne pagal Jūsų specialybę, nevisada reikštų sėkmę. Tokių pagalbininkų galima rasti visose gyvenimo srityse – finansų, teisės, verslo, sporto sektoriuje, taip pat pastaruoju pasidarė populiarūs asmeniniai patarėjai, kurie gali padėti Jums einant apsipirkti į drabužių parduotuves, formuoti įvaizdį, planuoti laiką ir pan.

Žemdirbystės sektorius – ne išimtis.  Čia tiek visokių sričių, jog vienas žmogus ir negalėtų išmanyti visko. Turint didesnį žemės plotą ir, pavyzdžiui, pasiryžus investicijoms, gerai turėti konsultantą, kuris nusimanytų apie dirvožemį, veislių rūšis, techniką ir pan. Turėti patarėją – visai nereiškia, kad Jūs prastesnis. Atvirkščiai, žvilgtelėkite į aukščiausius milžiniškų organizacijų vadovus. Tik ambicingi ir protingi žmonės nebijo pripažinti, kad jiems reikia patarimų.

Į mus, kaip laistymo specialistus, kiekvieną pavasarį,  tiksliau jau paskutinėmis žiemos savaitėmis, pradeda kreiptis didelių, vidutinių, o ir mažų ūkių savininkai. Visą pavasarį ir vasarą mes esame asmeniniais laistymo patarėjais daugeliui daržininkų, sodininkų, uogų, grybų augintojams.  Mums visai nesvarbu ar Jūs profesionalas, ar stambus ūkininkas, ar puoselėjate veją prie savo namų. Visa komanda pasiruošusi rasti Jums atsakymus į bet kuriuos Jūsų klausimus apie laistymą.

Taigi, jei nežinote, kaip integruoti lietaus surinkimo, lietaus drenavimo ir laistymo sistemas į vieną, jei, kaip profesionalas, turite suprojektuoti laistymo sistemą sudėtingame projekte, tačiau norite pasikonsultuoti – mes čia. Jei nežinote, kaip sumažinti trąšų, elektros ar kuro sąnaudas ar apsaugoti augalus nuo šalnų – mes irgi pasirengę padėti. Na, o jei norite įsirengti laistymo sistemą savo jėgomis arba nežinote, kaip veikia laistymas be siurblio, mes taip pat laukiame Jūsų skambučių telefonais  8 699 25 647, 8 5 277 35 44 arba aplankykite mus Kauno g. 34, Vilniuje.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>