Kalėdinis šurmulys jau įgauna pagreitį. Didžiausias galvos skausmas, kaip išrinkti originalią dovaną, kuri padarytų įspūdį, būtų praktiška ir nenugultų į lentyną šalia kitų niekučių, kurie vėliau yra stumdomi iš vietos į vietą ir neišmetami tik todėl, kad dovanotą daiktą išmesti – nepadoru. Žinoma, originalūs daiktai neretai kainuoja daugiau,  taigi ratas siaurėja, o šalia visko paprastai draugai, tėvai, jis/ji „turi viską, ko reikia“. Vis dėlto, be dovanos per Kalėdas niekur neisi, tad turime jums idėją – originalią, nebrangią ir rankomis sukomplektuotą čia, Lietuvoje.

Ta puikioji dovana – lengvai Kalėdiškai supakuojama ir tinkanti tiek vyrams, tiek moterims vadinama „Laistymo padėjėju“. „Laistymo padėjėjas“ – tai laistymo sistema, kuri kaip dovana tinka:

* jei norite pagaliau įtikti jo/jos tėvams,

* jei norite draugus paskatinti gyventi sveikai,

*jei turite garbaus amžiaus tėvus, kuriems reikia pagalbos darže,

* jei turite šefą ir žinote, jog jis – užkietėjęs daržininkas,

* jei pats/pati sugalvojote keisti gyvenimo būdą į:

* pilnavertį skoniais,

* sveikesnį vitaminais,

* draugišką aplinkai.

„Laistymo padėjėjas“  tinka ir mažesnių, ir didesnių plotų sodininkams, daržininkams, gėlininkams, kurie augina bet kurias daržoves, vaisius ir gėles.  Tai patogiai, greitai surenkama  ir individualizuota laistymo sistema užimanti nedaug vietos, tad išsipakuoti ir pasmalsauti, kas yra dėžės viduje galėsite prie Kalėdų stalo. O viduje -  gerai žinomų ir patikimų italų gamintojų detalės su labai aiškia instrukcija, kaip jas surinkti. Su laistymo sistemomis dirbame jau daugybę metų, tad iš patirties sukomplektavome tokią sistemą, kuri tiks bet kokiems atvejams.

Laikas senka sparčiai, tad apsisprendę dėl dovanos, nedelskite ir pasirūpinkite ja iš anksto. Apie mūsų vandenį taupantį ir arba vandentekio, arba gravitaciniam slėgiui pritaikytą „Laistymo padėjėją“ galite rasti čia http://www.maidina.lt/Lankstinukas_laistymopadejejas.pdf. Įsigyti – elektroninėje parduotuvėje www. http://www.laistymoiranga.lt/ Na, o jei kilo klausimų, visuomet galite skambinti (tel. nr. 8 5 276 00 41), konsultuotis arba aplankyti mus P. Lukšio g. 7 Vilniuje. Gerų pirkinių!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>