Tikriausiai gerai prisimename šūkiu tapusį kvietimą „Rinkis prekę lietuvišką“. Prieš keletą metų jis skambėjo labai garsiai, dabar – kiek aprimo. Bet tai leidžia manyti, kad mums nebereikia raginimų, nes tikrai įsitikinome lietuviškų produktų kokybe. Tiesa, kad kartais vietinis produktas kiek brangesnis, bet čia veikia negailestingos rinkos žaidimai. Lietuviška prekė brangesnė ne todėl, kad tai „ženklas“, o todėl, kad sveikam, natūraliam, patvariam produktui mūsų gamintojai naudoja minėtas savybes atitinkančias medžiagas, ingridientus ir pan.

Šių minčių vedami ir kūrėme „Laistymo padėjėją“ (daugiau informacijos rasite čia). Norėjome sodininkams, daržininkams, gėlininkams, kurie augina daržoves, vaisius ir gėles mūsų lietuviškoje žemėje, pasiūlyti patogų, greitai surenkamą ir individualizuotą laistymo sistemos rinkinį. Daugybės metų  patirtis dirbant su vietiniais žmonėmis padėjo išgryninti idėją ir ją realizuoti. Tai dar vienas privalumas renkantis vietinius produktus. Jie kuriami gerai išmanant tautiečių poreikius, žinant jų lūkesčius.

Štai kodėl montuojant ir naudojant „Laistymo padėjėją“ atrodo, kad jis buvo specialiai sukurtas konkrečiam šiltnamiui ar daržui. Patogi pakuotė, nuosekli, logiška instrukcija, visos būtinos detalės (net sandarinimo juosta!) – viską kūrėme lyg sau patiems ir savo artimiesiems.  Norėjome, kad žmogus atsidarytų rinkinį ir čia pat be rūpesčių galėtų pradėti montuoti. Kokybė ir patvarumas taip pat buvo svarbus rodiklis, todėl detales rinkiniui komplektavome tik iš gerai žinomų ir patikimų italų gamintojų. Turiu pasakyti, kad kelias buvo ilgas, bet jis pasiteisino.

Kita svarbi detalė, kuri kartais pamirštama kalbant apie lietuvišką prekę, jog perkant iš lietuvių gamintojo, yra daug didesnė tikimybė susitikti abiems pusėms. Tai kuria ir kitus „nematomus“, bet ne mažiau svarbius dalykus – pasitikėjimą, pagarbą vienas kitam. Mūsų parduotuvės durys atviros visiems mūsų klientams. Parduodami savo produkciją mes visuomet raginame skambinti, konsultuotis. Jeigu pirkėjas sudvejojo ar kilo klausimų, jis žino, kur gali mus rasti ir kad galime kartu rasti sprendimą. Jeigu ir Jūs turite idėjų ar norite pasitarti, mus rasite P. Lukšio g. 7 Vilniuje, o pasikalbėti galime telefonu 8 5 276 00 41.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>