Kol dauguma įsimylėjėlių suko galvą, ką padovanoti savo damoms ar džentelmenams, mes leidomės į tolimą kelionę ir tris dienas praleidome tobulindamiesi Vokietijoje. Bavarijoje, Bairoito (Bayreuth) mieste vyko mūsų mylimo ir ištikimo partnerio „Otto Graf GmbH“ teorinis-praktinis seminaras, skirtas patentuotoms lietaus surinkimo, drenažinių ir valymo sistemų naujovėms aptarti. Už įgytas žinias kiekvienam dalyviui buvo įteiktas sertifikatas, liudijantis, kad apie šias sistemas išmanome viską.

Pirmą kartą apie „Otto Graf GmbH“ – lietaus vandens surinkimo technikos lyderius – rašėme prieš pusantrų metų. Tuomet pristatėme jų prekės ženklo „Garantia“  komposto dėžes („Ką daryti, kad kompostuoti būtų paprasta, o kompostas kvepėtų duona ir mišku“). Su šiais gamintojais bendradarbiaujame ir kai reikia tikrai kokybiškų, stilingų požeminių ir antžeminių  lietaus vandens surinkimo rezervuarų („Surink lietaus rezervuarą pats“, „Nuspalvink namus su lietaus vandens rezervuarais“).

Pats Bairoito miestas mums paliko didžiulį įspūdį. Nedidelis, bet jaukus, gražus, žinomas viena garsiausių Europoje operos salių, kuri savo laiku labai patiko čia gyvenusiam Ričardui Vagneriui (Richard Wagner), garsiam vokiečių kompozitoriui, muzikos teoretikui ir eseistui. Būtent todėl kiekvienais metais vasarą Bairoite vyksta R. Vagnerio festivaliai. Šiame mieste savo paskutinius metus, iki pat mirties, leido ir kitas žymus vengrų kompozitorius, pianistas, dirigentas Ferenzas Listas (Ferenc Liszt).

Tokie mūsų įspūdžiai ir patirtys. Jūs gyvai pamatyti ir išbandyti, kaip iš tiesų paprasta prižiūrėti bei naudotis „Otto Graf GmbH“ įranga, galėsite tarptautinėje statybų ir remonto parodoje „Resta 2014“ (paroda vyks balandžio mėn. 24 -27 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5)) ir tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi“ (balandžio 3 – 5 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Universiteto g. 8a-206, Akademija LT-53361, Kauno r.)).

UAB „Maidina“ stende būsiu ir į visus Jūsų klausimus apie „Otto Graf GmbH“ ir kitų įmonių, kurias atstovaujame, produktus atsakysiu aš – Andrej Klunduk. Laukiame Jūsų!

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>