Spalvingas ruduo įkvepia ir mus ieškoti spalvotų sprendimų. Visą vasarą raginome jus kaupti lietaus vandenį ir juo laistyti daržą. Džiaugiamės galėdami pasidalinti šviežiu atradimu – spalvotais ir stilingais lietaus vandens rezervuarais. Juos sukūrė antžeminių ir požeminių vandens rezervuarų gamintoja „Garantia“. Tai Vokietijoje ir Europoje lyderiaujanti rezervuarų gamintoja, siūlanti įvairaus dizaino gaminius – nuo antikinio, viduramžių jūros regiono iki modernaus stiliaus. Plačiau apie juos galite pasiskaityti ankstesniame mūsų straipsnyje „Taupykime stilingai“, o šį kartą – apie spalvas.

Spalvos visuomet džiugina akį ir kelia nuotaiką, ypač ryškios – mėlyna, žalia, raudona, geltona. Jos tikra atgaiva niūriais metų laikotarpiais. O dar jei dar toks daiktas ne tik papuošia namų eksterjerą, bet ir yra funkcionalus! Būtent tokie yra naujieji lietaus vandenį renkantys antžeminiai rezervuarai, iš pirmo žvilgsnio savo satininiu blizgesiu primenantys įprastas dailias vazas kambariuose ant stalo.

Šių vandens rezervuarų nereikia slėpti, o atvirkščiai – kaip tik parinkti matomą kiemo vietą, nes jie tarnaus kaip stilingi  dekoratyviniai elementai. Šie antžeminiai rezervuarai yra įvairių dydžių, talpos, spalvų, taigi sau galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą, labiausia atitinkantį poreikius, namų stilių.  Be to, viršuje šie rezervuarai turi specialią vietą augalams pasodinti. Juos galime irgi derinti prie ryškių, energingų rezervuaro spalvų.

Šiuos rezervuarus be visa ko labai paprasta sumontuoti, tai ypač aktualu tiems, kurie mėgsta meistrauti patys. Rezervuarų gamintojas pateikia labai aiškias instrukcijas, kaip tai padaryti ir įrankių specialių nereikia, bet apie tai labai greitai kitame mūsų straipsnyje.

Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>