Pirmasis tinklaraščio „Taupus laistymas“ straipsnis buvo skirtas atskleisti lietaus surinkimo rezervuarų privalumus ir galimybes. Dažnai žmonės mano, kad vanduo yra kaupiamas nepatraukliose, gremėzdiškose talpose, kurios darko namo eksterjerą. Norime pasidžiaugti, kad gamintojai, atsižvelgdami į vartotojų lūkesčius, pasiūlė net kelių dizaino krypčių antžeminius lietaus surinkimo rezervuarus.

Vandens talpos

Išskirtinio dizaino rezervuaras

Vandens talpos

Klasikinio dizaino rezervuaras

Vandens talpos

Pagrindinės linijos rezervuaras

Išskirtinio dizainio linijos rezervuarai unikalūs, itin aukštos kokybės. Vieni atkartoja senovines amforos formas, kiti – supintas vyteles, dar kiti – medinę apdailą.

Vandens talpos

Rezervuaras su vytelių apdaila

Antikinius laikus ir Viduržemio jūros regiono stiliaus rezervuaras „Antikinė amfora“ gali būti statoma prie sienos arba vidury kiemo, sodo. Rezervuaro viršūnė gali būti papuošta augalais.

Vandens talpos

Antikinė amfora

Klasikinio dizaino rezervuarai yra tarsi stilingos ir šiuolaikiškos dekoracijos.

Vandens talpos

Rezervuaras su akmens apdaila

Pagrindinės linijos rezervuarai vartotojų mėgstami dėl kainos ir kokybės santykio, yra stabilūs, lengvai transportuojami.

Vandens talpos

Rezervuaras "Sodas"

Antžeminiai rezervuarai yra įvairių dydžių, talpos, spalvų ir formų. Taigi nuo šiol galime suderinti ekologišką gyvenimo būdą, taupų laistymą su mūsų pomėgiais, namo interjeru ir eksterjeru. Daugiau informacijos rasite kataloge.

Kaip paprasta naudotis šiais rezervuarais galite pamatyti šiame video:

Gyvai pamatyti ir išbandyti, kaip iš tiesų paprasta prižiūrėti bei naudotis antžeminiu rezervuaru, galėsite parodoje „Resta2011“ UAB „Maidina“ stende. Į visus jūsų klausimus atsakysiu aš – Andrej Klunduk. Paroda vyks 2011 m. balandžio mėn. 13 -16 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5). Laukiame Jūsų!

Pažymėta kaip:
 
Apie autorių:

Andrej Klunduk

Andrej Klunduk - 20 metų veikiančios UAB „Maidina“ vadovas, įvairių seminarų apie praktinį, taupų laistymą autorius, projektų www.taupuslaistymas.lt, www.laistymopadejejas.lt iniciatorius ir globėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>